0212 284 55 14 0533 250 70 10

iPhone Genel Arızaları

iPhone Ekran Kırılmaları

iPhone cihazınızın darbeye bağlı ekran kırılmalarında yapmanız gereken işlem cihazınızı kapatmaktır, cihazınızın ekran kırıldıktan sonra başka bir arıza vermemesi için telefonunuzu kapalı tutunuz. Ekran sorunlarının %90'ı kullanıcı hatası olduğu için garanti servisleri bu arızaları garanti kapsamında yapmayacaktır. iPhone 4 serilerinde kırıklar sonrasında hem ekran hemde dokunmatik panel birlikte değiştirilmektedir, dokunmatiğiniz zarar görüp ekranınızda bir sorun yoksa bile her iki parçada iphone teknik servis ekipleri tarafından değiştirilmek zorundadır. iPhone 3 serisi cihazlarınızın ise ekranları ve dokunmatikleri ayrı ayrı değiştirilir.

Home Tuşu Arızaları

iPhone cihazının orta tuş sorunu genelde sert basmaktan kaynaklanmaktadır, iphone cihazlarında sık görünen arızalardan biridir home tuşu basmaması. Cihazın orta tuşunun altında bulunan kısma sıvı temasındada bu sorun oluşmaktadır. iPhone orta tuş değişimi için cihazınız açılarak tuşun altında bulunan alandaki parça değiştirilir, home tuşu alanında oluşmuş tozlanmalar temizlenir ve cihazınız kapatılarak hazır hale getirilir.

iPhone 5 Kasa Problemleri

iPhone 5 cihazların ince ve metal kasa yapısı iPhone 4'ün ağarlığını hafifletmek amacıyla yapılmış olsada dayanıksız yapısı ile darbelerde eğilme ve ezilme sorunları oluşturmaktadır. iPhone 4'te yaşanan arka kapağın kırılması sorunlarını yaşamak istemeyen Apple bu seferde dayanıksız bir metal yapıyla istediğini tam olarak elde edemedi.

iPhone 4/4S Wifi Deactive

iPhone 4 ve 4S'te kronikleşeceği gözüken wifi sorunlarının çözümü entegre değişimidir. iPhone 4Ste kolaylıkla değişebilen bu entegre 4'te zor ve zahmetli bir süreç sonucunda değişmektedir fakat oldukça risklidir!

Site Haritası - Gizlilik - Tüm Hakkı Saklıdır - Bordo Teknik Servis